Patrik Š.

Vážení,

bohužel jsem opět dnes nedostal objednaný jídelníček a v tašce našel zřejmě "náhradu", která k mému programu "údajně" nelze objednat. Místo hovězího vaječná omeleta. Že bych opět nešikovně procházel svůj profil v klientské zóně? Situace se opakuje již po několikáté a já nehodlám plýtvat trpělivostí...

Ztratili jste motivovaného klienta, který byl vaší značce věrný od dob restaurace v Holešovicích. Nešikovnost vašeho zákaznického servisu je zarážející, nafouknuté bubliny vašich dietních řad dávno splaskly. Existuje totiž pouze jedna, vždy umně převázaná jinou kJ mašlí. A možnost volby, pokud klient nemůže konzumovat některou složku stravy? Ano, existuje! Vždy je tu po ruce vaječná omeleta!

Vaše byznys aktivity vnímám jako velmi nepovedený marketingový trik postrádající profesionalitu. Vězte, že mé reference nebudou kladné a se svými zkušenostmi se budu šířit dál. A nejen kolegyni, která má v hledáčku krabičkovou dietu rozhodně potvrdím, že její volba konkurenčního produktu je naprosto v pořádku.

To, co balíte do krabiček, je slovy marketingového mága Oliviero Toscaniho opravdu Navoněná zdechlina. Velmi trpká zkušenost se značkou, která mi kdysi chutnala a fandil jsem ji.

Svých pár dnů dočerpám. A dále Nutricare a vaječné omelety již nikdy více.

Moji zkušenost si hrdě připíchněte jako recenzi na web.

Váš bývalý klient

Patrik Š.


Dobrý den,

je mi velmi líto, že jste nedopatřením opět dostal náhradový jídelníček. Tento jídelníček je určen lidem, kteří mají alergie nebo nemají v oblibě například hovězí maso, ryby, brokolici apod. Jídelníček je záměrně takto ,,fádní" a není počítáno s tím, že by ho někdo konzumoval trvale.
Postup je takový, že klient při objednávání projde nejdříve standartní jídelníček a pokud ví, že například nejí ryby, rozklikne si datum, kde je přesné složení všech jídel a zjistí, zda se v daný den ryba nevyskytuje. Pokud ano, zvolí náhradní jídelníček. Náhradní jídelníček je v dolním pruhu označen jako ,,Náhrady".
V praxi to vypadá tak, že klient má jídelníček standartní a v jednom týdnu si například dá náhradu v úterý, další týden má náhradu ve čtvrtek, další týden třeba celý standart bez náhrady, další nahradí sobotu....atd. Nikdo s tím zatím problém neměl.

Tento systém je pro klienty zpočátku trochu náročnější, ale jde skutečně jen o to, jej vyzkoušet. Tento systém objednávání eliminuje riziko vzniku chyb nebo záměn, k nimž by v kuchyni mohlo dojít. Je tedy součástí našeho vnitřního systému řízení kvality.

A nyní několik poznámek ke standartnímu jídelníčku:
Jídelníčky jsou výsledkem roční práce (full time) a na každý den v roce je ZCELA ODLIŠNÝ jídelníček. Používáme sezónní suroviny a postupně se snažíme zařazovat co nejvíce potravin od menších dodavatelů (například pečivo v bio kvalitě). Snažíme se o to, aby jednotlivá jídla měla i určitou gastronomickou úroveň a naši klienti to oceňují. Veškeré nutriční propočty jsou vypracovány s maximální možnou přesností (zdrojové tabulky jsou k dispozici k nahlédnutí).

Doufám tedy, že ve zbývajících dnech budete mít možnost vyzkoušet standartní jídelníček a zjistit, že je v rámci všech dodavatelů krabičkových diet nejpestřejší.

S pozdravem
MUDr. Václava Kunová
autorka všech jídelníčků a dietních propočtů pro Nutricare

Je to snadné...