Zkušenosti klientů

Jiří J.

Dobrý den, po několika dnech jsem se konečně dostal ke svým mailům a velmi rád posílám pochvalu od manželky za oběd - (Skandinávské hovězí maso s opékanými bramborami a kysanou smetanou). Říkala, ze to bylo opravdu výborné, takže s potěšením posílám vašemu týmu velkou pochvalu. Dodatečně také děkuji za pomoc s rychlou objednávkou po telefonu minulý pátek. Mám teď bohužel stále velmi hektické období a několik posledních týdnu je to dost náročné, tak jsem moc rád, když mohu takto narychlo zavolat a ve stresu neřešit objednávku přes web. Přes víkend je to klidnější a se systémem se mi pracuje dobře, jen si stále nemohu zapamatovat těch magických 15 hodin, abych objednávky případně upravil, takže občas přijdu o jídlo, ale už se to lepší :) Děkujeme Jiři J.

Patrik Š.

Vážení,

bohužel jsem opět dnes nedostal objednaný jídelníček a v tašce našel zřejmě "náhradu", která k mému programu "údajně" nelze objednat. Místo hovězího vaječná omeleta. Že bych opět nešikovně procházel svůj profil v klientské zóně? Situace se opakuje již po několikáté a já nehodlám plýtvat trpělivostí...

Jitka H.

Nedá mi to a rozhodně Vám musím "vyseknout" poklonu. Již druhý týden si užívám naprostou havaj v podobě pěti jídel denně. Když jsem jídlo objednávala minulý měsíc, ani by mě nenapadlo, že od mého posledního objednání budete zase o výrazný kus dál. Jídlo je prostě úžasné!!!

Nevím, jak to dokážete, ale mně se zdá, že při každé další mé objednávce posouváte pomyslnou laťku o výrazný kus výš!
Jen tak dál, já jsem opět úplně nadšená. Už teď uvažuji o objednání i dalšího měsíce, včas se ozvu. Debužíruju si tady a váha jde dolů. To je neuvěřitelné.
Díky moc! Skvělá práce!!!

Alexandra

"chtěla bych ještě jednou poděkovat za možnost vyzkoušet produkty VIP slim , bylo to úžasné, naučila jsem se zmenšit porce, kombinovat nezvyklé, jíst pravidelně a při malém množství jídla být zasycena . Za celou dobu jsem měla chuť na sladké 3x a to jen tím, že mě rozzuřili blízcí :-) pomazánky skvělé, saláty úžasné., prostě celkově pochvala s hvězdičkou"

Eva

"moc vám za všechno děkuji, za vaši vstřícnost a velmi milé a profesionální jednání, kuchařům za úžasné dobroty, nebylo jediné sousto, které by mi nechutnalo, vážně skvělé... a kurýři byli taktéž velmi milí, moc vám za to všem děkuji, ale teď si už musím vařit sama, když mám tu vaši úžasnou kuchařku"

Kateřina

„Hezký den,moc děkuji za vstřícnost. Znovu musím pochválit Váš servis i kvalitu jídla. Každý den se na něj těším."

Jana

"musím vám říct, že jsem nebyla jen spokojená, byla jsem víc než spokojená a velmi, velmi mile překvapená, můžu takto hodnotit, protože jsem vyzkoušela již více firem, ale jejich úroveň je naprosto jinde než ta vaše, klobouk dolů, odjíždím teď mimo Prahu, ale určitě vašich služeb opět využiji"

Jitka

"byla jsem opět více než spokojená a chtěla bych vás požádat o recept na rebarborový koláč, byl naprosto vynikající, máte ve mě věrného klienta, opět se brzy přihlásím a ještě jednou moc a moc děkuji..."

Alexandra

"Paní Kostelecká, moc díky, je to prostě úžasné a ještě o dost lepší než v zimě, pokud to vůbec lze..."

Karel

"víte, já se vám k něčemu přiznám, před vámi jsem vyzkoušel jinou firmu, ale musím říct, že vy jste profíci, byl jsem velmi spokojený, pokračovat zatím nebudu, zhubnul jsem potřebných 8 kg, ale pokud budu opět potřebovat nějaké to kilo dolů, objednám si jedině u vás, moc děkuji..."

Strana 1 z 7

Je to snadné...

Jak jídlo vypadá a jak se vyrábí

Celá galerie
Celá galerie