Blog

Chcete být v létě spokojeni se svou postavou? Začněte na ní pracovat právě teď.

29-12-2013

Povánoční předsevzetí plná přísných opatření se rozplynula v mlze a léto je ještě daleko. Mnohé z nás by to mohlo svádět k pohodlnosti s tím, že na vše je ještě času dost. Ale opak je pravdou.

Vy, kteří již máte s hubnutím své zkušenosti, jistě víte, jak nepříjemné a omezující jsou krátkodobé diety. Vzpomenete si ještě, jak jste se loni pokoušeli zhubnout 5 kg za 14 dní před dovolenou? Jaká byla vaše nálada a jak dlouho vám výsledek vydržel? Tentokrát na to můžetejít chytřeji. Můžete zhubnout příjemně, ztratit tuk, nikoli svaly a sníženou váhu si udržet.

Naše výsledky

Že už nechcete slyšet o tom, jak se obézní přejídají sladkými a tučnými jídly, když to vůbec není váš případ? Ano, víme. Jedna z našich klientek nám nedávno napsala: ,,Ve svých 47 letech jsem už nedoufala, že se mi podaří zhubnout. Všechny dietní zásady mám v zažité tak, že už se mi je ani nechce porušovat. Fast food? Nikdy. Čokoláda? Maximálně dva čtverečky. Zelenina každý den. Dokonce jsem vždycky jedla pětkrát za den a večer žádné přílohy. Nebyla jsem obézní, ale takových 8 až 10 kg jsem měla navíc. Moje práce je náročná a nemůžu si dovolit dělat chyby jen proto, že mám hlad a třesou se mi ruce. Zkusila jsem si tedy objednat stravu Nutricare. A výsledek? 8 kg dolů za 3 měsíce. Jsem nadšená. Přišla jsem na to, že porce, které jsem jedla dříve, bývaly o kousek, možná o 10 nebo 20 % větší. Zřejmě návyky z dětství, kterých jsem se nedokázala zbavit, protože jsem o nich ani nevěděla”.

Případ této klientky je velmi častý a dokládá, jak velmi dobře může kvalitně sestavená krabičková dieta splnit svůj vzdělávací účel.

Zjistěte více o naší nejrozšířenější krabičkové dietě. Řada určená pro všechny, kteří z různých důvodů potřebují redukovat svoji váhu.

Redukce váhy

MUDr. Václava Kunová, autorka jídelníčků a nutričních propočtů pro Nutricare k tomu dodává: ,,Jednou z největších výhod diety Nutricare je záruka přiměřenosti porce. Konzumujete přesně tolik energie, kolik odpovídá vašim metabolickým potřebám, nehrozí, tak jako u laicky sestavených diet, že byste si dávali buď příliš malé porce nebo si na druhé straně „přilepšovali“. Nespornou výhodou je i pestrost, kterou lze v domácích podmínkách a při pracovní vytíženosti málokdy docílit. Tím je zajištěno pokrytí všech významných nutrientů. Nejde jen o to, že je jídelníček doopravdy vyvážený a energie i živiny plynule rozloženy do celého dne, ale o to, že by vám mělo zbýt dost času a energie na relaxaci, kvalitní spánek a alespoň trochu pohybové aktivity”.

Jste nároční na kvalitu jídla? Pak je Nutricare pro vás tím správným řešením. Projděte si náš web a podívejte se, jak lákavě může redukční stravování vypadat. Na každý den v roce je připraven jiný jídelníček. S respektem k sezónnosti a kvalitní gastronomii. Můžete si dát i malou ochutnávku v podobě jednoho zkušebního dne a teprve potom se rozhodnout.

Stále si nejste jistí, co si vybrat?

Poraďte se nejdříve s odborníkem.

Tělesná analýza
Poradit se s dietologem